3 September 2008

Uus kool

Ei lähe kõige paremini, või noh, vähemalt esimene päev ajas küll kohati pisarad silma, sest ma olen nõme tähelepanuvärdjas ja mulle teeb kohutavalt haiget fakt, et klassis on meid paaritu arv ja mina jäin alati üksinda istuma. Nüüd on nad hakanud minuga isegi suhtlema. Ja noh, istuma ka. Saksa keele õpetaja ei oska oma ainet anda. Seal on raske. Aga mulle meeldivad reaalained ja täna juhtus kogemata nii, et kuna meil on anaalne tunniplaan (humanitaarid kasutavad A-klassi tunniplaani, reaalid B-klassi oma, v.a. keeletunnid, mis on oma klassi tunniplaani järgi), siis ma sattusin pärast Hilleriga rääkimist reaalide keemiatundi, selle asemel, et eesti keelde minna. Noh, polnud sellest midagi, õpetajad said aru. :D Seega oli ühe tunni võrra lühem päev. Homme paistab olevat kehaline 9. tunni ajal ja ma pole sellest üldse vaimustuses, sest koolis on nii väikesed toiduportsjonid, et mul läheb juba 7. tunni lõpuks kõht tühjaks. Õnneks on toit hea. Asju peab igal pool kaasas kandma. Hea rühi säilitamise nimel olen ma vahetanud õlakoti seljakoti vastu. Ja õpikuid peaks paberdama. Vene keele tund on hästi lihtne, esmaspäeval ja reedel hakkan ma koos üheteistkümnendikega prantsuse keelt õppima. Homne tunniplaan paistab ka täitsa ilus: viimased kolm tundi on prantsuse keel (valikainena), klassijuss ja kehaline. Prantsuse keelt mul ei ole, seega on seal vaba tund. Klassijuhataja tund võiks ka ära jääda. Aga ilmselt ei jää. Kehalisest saaks vabaks siis, kui trennis käiks. XD Kahju, et mu vanematel võimalusi pole, et mind kendosse saata. Siis me saaks Hannesega koos käia. .-. Oh well. Niipalju siis ühisest hobist. Ega väga raske ei ole. Kui saksa keel välja arvata. Nädalavahetust tahaks.

3 comments:

Kontmeister said...

Ole õnnelik sellega, mis sul on olemas praegu. IMO sa lihtsalt vingud praegalt >_>; - Elu ei ole Lust ja Lillepidu.

V.

Meryle said...

Hea meel kuulda, et sa ikka elus oled. Muide, kas sa teadsid, et su kool on minu juurest mingi viie minuti tee kaugusel (kui ma nüüd kusagil väga mööda pannud ei ole)?

Ashi said...

Em, what the fuck is wrong with whining? >__> I do it all the time, and I like it. 8D Besides, mõnikord lihtsalt peab ju, noh, välja vinguma mõned asjad, mis ilgelt pinda käivad, eksole.
Tegelikult, elu on halenaljakas. Tavaliselt. 8D

ANYWAYS jah, tore, et sul ikka ka paremini hakkab minema. :3 Is happy for you. <3