27 February 2010

Zeniti PMS

oli animeklubi, kuhu ma ka end kohale vedasin. zeniti film sai täis ning... kokkuvõttes sain sealt heal juhul 2-3 pilti, kõik sellised, mis suht hilja öösel või hämaras tehtud (ehk siis mordi nägu ujub pisut ringi ja on udune jne). minu ja alo jalutuskäigust tartus ei tulnud mitte ühtegi pilti. selle koha peal oli filmis lihtsalt suur must tühjus. valgust see saanud polnud ning isegi fotopoe töötaja oli suht wtf.

antud pilt on siis tehtud animeklubis ja üks eelviimaseid. ainus pilt filmist, mis välja tuli, kuigi jah, ta on kohati udune. aga noh... loodame, et järgmise filmiga läheb paremini, ma ju alles alustasin ka jne.

ostsin ilusat pesu endale, vähemalt see teeb tuju paremaks

later: googeldasin pisut (oh no) ja sain teada, et see on üsna tavaline viga zenitite puhul - katik ei käi korralikult. võtsin siis enda kaameral tagumise kaane lahti ja klõpsutasin mõnda aega tühjust, et näha, mis seal sees täpsemalt toimub. ja nii ongi. katik ei liigu nii nagu peaks. aga kui zenjakese kallal pisut füüsilist vägivalda rakendada st teda natuke rusikaga peksta, siis on pilt jälle selge ning elu ilus. nagu alo ütles: nõukogudeaegse tehnika puhul kehtib üsna tihti reegel, et annad jalaga ja hakkab jälle tööle.

homme uut filmi ostma.

edit: sain katiku ise korda, jee :D

No comments: