15 August 2010

come on and do your worst

üle kogu eestimaa käinud supertorm jättis minu täiesti puutumata. tol ööl ainult müristas pisut (just nagu mõnitamiseks) ja seejärel jooksid pilved võimalikult ruttu minema... ei tulnud midagi välja ka virmaliste vaatamisest, kuna neid oli ilmselgelt näha ainult tartus ja langevatele tähtedele pole ma see suvi ka peale sattunud.

mõned päevad hiljem külastasin esimest korda elus haapsalu linna. kaamera suutsin kahjuks maha unustada, seetõttu pole mul teile ka näidata pilte imeilusast suvisest väikelinnast, aga mul on veel külmkapis haapsalust toodud pitsat :')) & selle pitsaga on üldse naljakas lugu: me hakkasime kuskil kella 18-19 paiku tagasi hääletama, pool pitsat kaasas (keegi tellis veidi liiga palju süüa), aga mitte ükski auto ei võtnud meid peale... siis me jalutasime kuskil kella kaheni öösel, poolik pitsa kaasas, ning mängisime ühe suvalise maja ees kaarte. väljas oli kottpime ning me olime täielikul eikellegimaal tallinn-haapsalu maanteel. ilmselt oleksime sinna ka hommikuni jäänud, aga jumal saatis meile inglid tumerohelise opeli kujul, kus sees olid kolm vana tuttavat ning nad tõid meid tagasi tallinna.

lugesin läbi raamatu, millest p oma kirjandusliku alter ego tegi - "the associate" - see oli nii hea raamat, huvitavalt kirjutatud ja pinget oli pidevalt sees, lisaks rääkis see juristide koledast elust

järgmisel päeval otsustasin ma, et nüüd on aeg tartusse minna ja seda me ka tegime. tol päeval sõin esimest korda üle mitme aasta aleksandrikooki ning see oli täpselt nii lääge nagu alati. põltsamaa ristis hääletades otsustas p, et ta tahab suitsu teha, ma leidsin, et ta ei peaks.

s: "ära suitseta, me ei saa auto peale."
p: "autosid ei tule praegu."
 (läheneb suurem auto)
s: "..."
(lähenev auto osutub rekkaks)
p: "rekka pole auto... pealegi see nii kui nii ei võta meid peale."
(rekka peatub)
s: ". . ."

kokkuvõttes jõudsime nelja autoga tartusse, leidsime kõigepealt t noiri kohvikust & läksime eedenisse talle toidunõusid ostma ning hiljem, kui me tema korteris olime, jõudis ka m sinna. sealt edasi läksime tartuffile, vaatasime kahte filmi ja sõitsime läbi pimeda tuledesäras tartu taksoga koju m-i poole. hommikul tegime vesipiipu ning mina & p läksime linna. sõin roosat hello kitty suhkruvatti ja kui m & t ka linna jõudsid, pressisime me end neljakesi kaubahalli photoboothi ja tegime neli imelist fotot. 

järgmisel päeval läksime pro optikasse ning p otsustas, et tema saab nüüd endale läätsed. umbes poole tunni pärast seisis ta suures teadmatuses keset tartu kaubamaja, hunnik läätsekraami käes. seejärel suundusime ruunipizzasse sööma ning hiljem külastasime botaanikaaeda, suudlesime puu sees ning toitsime parte, kellel oli herne poest ostetud saiast täiesti pohhui. asjas võis muidugi süüdi olla ka palav ilm.

kui õhtu veidi jahedamaks tõmbus, suundusime me creppi sööma. hoolimata meie headest kavatsustest ei olnud creppi herilased sellega eriti nõus, et me ainult kahekesi seal sööme ning üritasid meeleheitlikult aidata mind mu coca-cola joomises. see aga lõppes tiivulistele kahjuks üsnagi õnnetult, sest nad ei arvestanud sellega, et nad einestavad koos kahe sadistiga... viimase herilase püüdsin ma ise salvräti sisse ning p pani selle pidulikult põlema.

üritasime ka tol õhtul photoboothi külastada, aga vaene putka oli ilmselt meie räsimisest nii kurnatud, et ei tahtnud isegi mu 25-kroonist sisse süüa... seega jäid pildid tegemata. uurisin netist, et eedenis peaks ka putka olema, aga ilmselt oli see õhku lastud, seega ostsin eedenist vene juuksevärvi ja tulemus jäi selline:

 ... ja kes selle sissekande ilusasti lõpuni luges, võib tulla mu sünnipäevale. : D toimub 21. augustil, algusega kesklinnas, kellaaeg täpsustamisel. kaks sõna: scavenger hunt. ei mingit mängumaksu, aga kingituse peab tooma!!!111one muidu ei saa sünnipäevale. mul on täiesti ükskõik, mida kingitakse, aga kui keegi leiab, et 18 on ikka tähtis number ja peaks praktilise kingituse tegema, siis võib oma valitud summaga toetada minu prahasse mineku fondi ^_____^

(aga muu praktiline kingitus hoidke küll kaugele eemale, ma eelistan siiski absurdi ja hello kittyt)

9 comments:

Helina said...

ausalt kõige tekstirikkam sünnipäevakutse mida ma elus näinud olen :D

:) said...

"Palun tule minu sünnipäevale!
Mängime mänge ja sööme!
Asukohaks Meliani mängumaa.
Kell 11.00-13.00!!1"

Meliani mängumaa kõlab veidralt. Oh well. D:

Tericus Fuzu said...

Ääääää, aga köögikombain on ju hea ja praktiline, äää??

:) said...

Kas see on Hello Kitty'ga köögikombain?

Melian said...

Mille jaoks köögikombaini kasutatakse? St, mis toite ma sellega teha saan? =D Kui midagi nämmut, siis why the fuck not.
Aga üldiselt läheb köögikombain vist pigem jabura alla.

Melian said...

PS, Amelia, kas sina ja Lara tulete ka?

Tericus Fuzu said...

Köögikombainiga saab nt inimesi tappa.. See on vist.. jabur. =)

Lara said...

see pilt on ilus ilus ILUS!

ja uuesti ja uuesti ja uuesti PALJU FRIKIN ÕNNE!

:) said...

*toksib õrnalt käpaga*
Uut blogiposti? ^^