24 December 2010

oh won't you come home, come where you belong

down into our deepest dark we fell

8955 minutit / 1110.89 miili / 6 x 3:00 am


ma värvisin juuksed pruuniks ja see teeb minust nüüd ametlikult kohukese.
järgmiseks tulevad heledamad toonid ja võib-olla ka midagi uut.
aga seda näitab uus aasta ning see, kui julge mu juuksur on.


19.12 harjas p auto lumest puhtaks ning me sõitsime hämaruses siniallikaid otsima. oli palju tuisku ja kunagist musta asfalti katsid valged luited. nelivedu ei teinud teist nägugi.
me suutsime metsa ära eksida, aga tagasiteel nägi p õiget rada ning me kõndisime üle lumest ragiseva ja naksuva silla puude alt läbi ja mäest üles ning kaugele edasi ja ühel hetkel tumendas piirde taga sünkjasmust allikas. õhuke jääkirme purunes hetkega. kaks valusat mälestust sai sisse visatud.
kiiresti koju tagasi. ma ei talu külma.

käisime horteses kääbikule jõulukinki otsimas ning pärast sobivate orhideedega fotoseeria tegemist saatsime piparkoogid kuradile ja ostsime hoopis suitsukala. silence of the lambs oli õudne. ma kiljusin nagu hirmunud kassipoeg. 

filmidest rääkides - e oli meil mõni nädalavahetus tagasi külas ja rääkis mingisugusest filmist, mis pidi väga trippy olema. paar telefonikõnet ning gaspar noé meistriteos voolas läbi interneti meieni.

 

enter the void! rauge häälega neiu ja võõrastavad inimsuhted. tokyo tuled ja värvid. valgus. udu. surm & lõpukaadrid. gaspar noé on geenius. seal filmis oli nii palju tühjust ja mittekuhugi vajumist. 
kui on julgust, siis vaadake. see on hea teos.


oh heart of mine, be strong and not so malicious

No comments: