4 February 2011

winter filmtäielik pettumus seekord :( fotoluksi töötaja lõikas filmirulli ka tükkideks, kuigi ma olin eraldi topsi kaasa andnud ja ümbriku peale oli veel kirjutatud ka, et film topsi :(

see pilt minust on p tehtud. sõitsime pärnumaal ringi ja otsisime mõisa, mida polnudki olemas. mul olid tookord erkoranžid juuksed. nüüd on helekollased.

aga meestest tehtud piltidega olen rahul. väga bossid näevad mõlemad välja.

x

8 comments:

Saara said...

millises fotoluksis käid? ..kirjutasin alguses kogemata fotolulsis, aga selle allesjätmine oleks maitsetu nali olnud, nad teevad tegelikult head tööd, või noh, paremat kui teised. aga neilgi oma paremad ja halvemad päevad.

Melian said...

solarise omas käin.
ega see filmi katkilõikamine nii suur kurvastus polnud, pigem hajameelsus, aga tol hetkel see lihtsalt lisas pettumusele päris kõvasti juurde :D nüüd on suht suva juba.

Saara said...

aga tšekka oma pilte, ntks selles postituses eriti esimest ja viimast, neid tumedamaid.. need valged kriipsud. need on karvad ja tolm, mis solarise fotoluks piltidele peale jätab. ah, olgu, mis siin ülekohtuselt üldistada: ma olen korra ilmutamas käinud seal, oma viimatist filmi & olin päris ehmunud, kui need träpsud oma fotodel avastasin, mõtlesin, et keegi filmi salaja kraapimas käinud... aga õnneks fotoluksi töötajate süü. esimene ja viimane kord, kui ma vabatahtlikult solarisse lähen. kuigi teenindajad olid seal üsna kenad. aga samas, virus ka. ja virus pole karvu skänneris. olen reklaamiguru123. mõtlesin, et annan teada tegelt lihtsalt, kui sind häirima peaks need valged tükid.

Melian said...

õh, misasja :s ma mõtlesin, et minu filmi viga, kuna mul kunagi suvel sattus natuke liiva kaamerasse ja siis tollel filmil olid mustad täpikesed peal mõnes kohas. photoshopi abil sai muidugi suurem osa neist eemaldatud, sama sai tehtud ka osade valgete laikudega... nt getteril oli kohe näo kõrval umbes ta nina suurune valge tükk.

fain, ma siis vahetan kaubamaja. :x

Saara said...

kui negatiivi kätte võtad ja pildiga võrdled, siis on kohe näha, kas juba fotokas mingi puru ette tulnud või alles skännimisel.

Melian said...

need purud on tavaliselt nii pisikesed, et seda pole väga näha ju : /

Saara said...

kui negatiivi vastu valgust vaatad, siis torkavad üksikud valged täpid, mis fotoka enda tolmususe tõttu fotole jäänud on, silma küll. nagu üksik surnud piksel arvutiekraanil-- on küll väike, aga torkab oma kontrastsusega silma.

Anonymous said...

minul on solarise fotoluksiga küll ainult head kogemused.