4 March 2011

sir you will have a problem

tüdruk, kes keeldus mulle mõni aeg tagasi modelliks tulemast oma häbelikkuse tõttu ning "suutmatusest kaamera ees käituda", pani just paari tunni eest facebooki väga ilusa seeria fotosid, kus tal eelmainitud probleeme eriti ei paista olevat

veits...nõme lihtsalt


ilmselt pole ma veel piisavalt hea

11 comments:

Väike said...

Usaldusküsimus.

Siiri said...

oh come on, ma tean teda juba aastaid ning see seeria oli tehtud mingi suht suvaka fotograafi poolt (à la peol nägin ja jäi silma vms)

Väike said...

Siis oli tagamõttega shuut. :D

Tericus Fuzu said...

Eestis küllalt ropult keni tüdrukuid, ühe pärast ei tohiks küll meelt heita.

Kass. said...

Noh, mina olen ikka ka blokkinud, kui keegi tuttav on tahtnud pildistada, sest ma ei tunne end mugavalt kaamera ees, aga ometigi on minustki häid pilte (lausa mitu tükki järjest), kus ma ei näegi välja nagu Godzilla & Quasimodo ristsugutis. Ja mistõttu ma olen julgenud need pildid netti panna.

But maybe she's just a bitch! :D

mil said...

enesetunde asi ilmselt, võibolla tundis see tüdruk end selle teise fotograafi kaamera ees mugavamalt ehk suhestub tema natuuriga paremini.
Eestis on palju ilusaid tütarlapsi! üks keeldumine ei tähenda,et need järsku otsa said!

Saara said...

Tuttavate/sõpradega on alati raskem koos kunsti teha.

Tericus Fuzu said...

Hehe, ei nõustu selle viimasega. :D

Saara said...

Kui mõlemad on piisavalt tugeva oma arvamuse ja käekirjaga, mis teise omast erineb, aga respekti on ikkagi üksteise vastu, siis on. See pole muidugi spetsiifiliselt fotoshuutimise kohta.. Aga noh. Näen siin ka, kust selline keeldumine tulla võis. Muidugi võis tollel tšikil su vastu ka isiklik viha olla, Sirts.

Siiri said...

see oleks väga lapsik

Saara said...

inimesed ongi