22 June 2011

where the lines overlap

lõpetasin muuhulgas gümnaasiumi ja see oli täiesti unustamatu. ma ei osanud midagi sellist oodata, kaugeltki mitte. istusime kogu klassiga armsaks saanud hoovis, kõik lauad olid kokku lükatud & igal pool olid klaasid vähem ja rohkem kangemaga, suunurkadest voolasid suitsujõed, noorem põlvkond istus koos vanemaga & kõik olid üks. üks poiss mängis kitarri & tema ümber kogu hoov laulis. küünlad põlesid. me olime üks.

no one is as lucky as us, we're not at the end but, oh we already won


esimestel hommikutundidel sammus kõik see vägi linnahalli katusele päikesetõusu vaatama. vanu traditsioone tuleb siiski au sees hoida. istusin oma lolita-kleidikeses & värisesin külmast & klaus pakkus mulle meelikööri & loide andis oma liputajamantli. see oli kõige soojem tunne kogu maailmas. ma pole ammu midagi nii ilusat kogenud. mul oli maailma parim lend. me jääme igaveseks. ka pesast välja lennanutena.


toujours ♥

ps: alkoholi ja nikotiini koosmõju meelitas tol õhtul ligi mitmeid lugusid, a puistas südant ja tunnistas hiljem, et ta pole sellistest asjadest mitte kellelegi rääkinud; hiljem jagas m mahlakaid detaile oma armuelust, silmis hägune pilk ning õnnejoovastus vabadusest.

No comments: