20 September 2011

Day 05 - A picture of your favourite memory


kui heino end aroni juures täiesti maani täis jõi ning keset mortal combatit tugitooli magama jäi ning me teda natuke kaunistasime. natuke pärast seda roopis heino enda jalge all oleva teki täis ning ajas selle ühe kümnendiku süüks. meie lahkusime irvitades esimese bussiga.


kui me pidime sõitma narva-jõesuusse luksuslikule nädalavahetusele, aga hotelliomanik lasi meid viimasel hetkel üle ning me otsustasime hoopis mööda peipsiäärseid külasid ringi sõita. birgitta jäi tagaistmel magama.


roger oli läbimas oma elu ühte kõige keerulisemat perioodi (a la menopaus, keskeakriis, lexusekriis, jne) ning sellistel rasketel momentidel tunnevad paljud, et nad vajavad oma välimuses muutust. 


roadtrip itiga tallinn > aaspere > kadrina > karuperse > viljandi? või kuhu me üldse lõpuks välja pidime jõudma?


see pidu.

*

ilmselgelt ei suutnud ainult ühte valida, seega siin on selektsioon viimase aasta jooksul juhtunust. paljudest headest asjadest polegi pilte (green christmas näiteks) ning osade puhul pole kindel, kas nad on lemmikud või lihtsalt toredad mälestused. ja vabandust telefonikvaliteedi pärast... alati ei ole profikat taskust tõmamta.

No comments: