26 September 2011

ghosts of nottingham
paar tabatud hetke nottinghami tänavatelt. esimene katsetus "salaja" inimeste pildistamisega. manuaalfookus ning white balance keeratud külmaks (täna oli soe päikeseline päev). clumber street ja victoria centeri esine.

* * *

hommik algas daily deviationiga. seejärel läksin pangakontot avama... milleks kulus kõigest tund aega. tund aega selleks, et pangakaart teha? seriously? esiteks tuleb siin üldse pangas kohtumine kokku leppida, seejärel vastad tund aega erinevatele küsimustele stiilis "mis su kassi nimi on" / "kui palju su kass teenib" / "palju sa kuus kassitoidu peale kulutad".  nüüd järgmisel nädalal lähen tagasi ning siis peaks saama konto täielikult avada. internetipangandus on siin ka selline asi, millega kõik pangad kiitlevad, et "oi näe, nüüd saab meil pangatoiminguid internetis teha - isegi kommunaale saab internetis maksta!"

* * *

pärast väsitavat bankimist sõitsin trammiga lace marketi juurde ning läksin michael lau'le külla, jõin imemaitsvat hiina rohelist teed ning arutasime klaasist kohvilaua taga erinevaid projekte. stuudio oli meeldiv ja soe, asukohaks vana kivimaja viimane korrus. kitsast trepist viis tee avarasse katusekorterisse, lage toetamas tugevast puidust talad. keset ruumi hiiglaslik õuna-arvuti ning sile stuudiotaust. ja selle kõige keskel sõbralik väike michael teetassiga, õnnelik naeratus suul.

* * *


elizabeth, nottingham '11

8 comments:

Hellera said...

Tore kuulda, et sul ikka hästi läheb (otsustasin antud info põhjal teha järelduse, et läheb, sest teine variant oleks kurb). Ja sina ka ära kurvasta ja igatse meid, sest me oleme ka ikka alati sinuga! :) Või noh, natuke võid igatseda... XD

Stadt Hund said...

püsi autofookuse juures

Siiri said...

tead, saara, vahelduseks aitab. ma tean, mida ma teen, mul ei ole selleks sinu abi vaja.

Stadt Hund said...

"vahelduseks aitab"?

Anonymous said...

elizabeth on nii ilus :')

I'm being honest said...

trolololololo, saara keeps it trollin', i keep it rollin', everybody's hatin', i'm not carin'

Stadt Hund said...

tra, kummardan viimase kommenteerija ees, elu24 4 lyf!!!

k said...

burrnns all around! :'D lovin' these colors, melts. keep on doin' your thing. (y)