26 October 2011

all your inner fashionistas


täna tegin siis kolm tundi sellist tööd - pildistasin mannekeeni seljas olevaid riideid. foto tegemiseks kulus kõige vähem aega, hoopis kauem tuli mannekeenile pluusi selga ajada ning kõiki volte korrigeerida. et lõpptulemus ikka ilus paistaks. kõige jubedam oli see, et mannekeeni rinnad olid liiga suured (midagi b ja c vahepealset) ning osad riided jäid kinni nende taha. aga muidu oli täitsa vahva.

today i spent three hours doing this job - shooting clothes on mannequins. the least time was spent on taking the photos; dressing the mannequin and correcting tiny folds took much longer (so that the final result would look nice). the mannequin's breasts were too large (something between b and c) and some clothes got stuck, but other than that, it was pretty cool.


pärast saadetakse fotod edasi indiasse, kus üks agentuur väga odavalt mannekeeni ja tausta välja lõikab ning seejärel lähevad pildid juba kommertskasutusse. praegu tegin blogipostituse jaoks selle töö ise ära.
nüüd siis teate, kust kõik need fashionista-saitide riided tulevad :D

after that the photos are sent to india where an agency does the photoshop job for very little money and after that the photos are sent to shops who use them on their web pages. right now i did it myself for this blog post. now you know where all these fashionista-site clothes come from :D


kohaliku pirukapoe roosa üllatus, leitud teel tööle.

a pink surprise from a local pie shop, found on my way to work.

2 comments:

Anonymous said...

Aga kas sina ei võiks siis neid mannekeene ja taustu ära lõigata? Hull mõte neid indiasse saata, kui sina oled kohe seal ja oskad seda nagunii teha....

Siiri said...

indias tehakse odavamalt ja kiiremalt.

kui inglismaal töötaksin kõikide piltide kallal mina, läheks see firmale kallimaks ja aeganõudvamaks - indias on madalamad palgad ja rohkem inimesi sama tööd tegemas.