12 October 2011

and her heart was like the ocean.


viimased kiiruga tehtud pildid hiiumaalt, mis nüüdseks endale värvi ja varjud on saanud. inspiratsiooniks lottadjossou adrukujulised kõrvarõngad ning marko loodud mereteemaline rootsivalge interjöör. paraku on lugu jäänud poolikuks, samuti ei soosinud meid enam ilm ning merel tõusis torm (mistõttu ka meie purjetamine mandrile ära jäi). sellegipoolest, need kolm päeva hiiumaal... unustamatud.

* * *

filmisoovitust animatsioonisõpradele: tore ja sõbralik rio oma nunnude siniste papagoidega. lugu räägib sinisest aarast nimega blu, kes on kogu oma elu elanud minnesotas ühes väikeses raamatupoes. linnu ning tema omaniku linda elu muutub päevapealt, kui poodi astub sisse ornitoloog tulio, kes tahab blu viia brasiiliasse viimase emase isendi juurde. seal aga tuleb välja, et blu ei oska lennata... ning pahade eest põgenemine on seetõttu raskendatud. enne filmi vaatamist ei osanud midagi arvata (mis mõttes lindudest tehti film?), aga hoopis väga hea oli. värviline ka veel. soovitan.

2 comments:

Anonymous said...

Ta näeb ikka väga noor välja.

Dani said...

I like the first one the most. It really does feel like a part of a story.
Also, I was thinking that maybe you could leave some more empty space between photos so it'd be easier to concentrate on every single one when looking at them...:)