28 March 2011

madame fourchette et monsieur couteaukahvel ja nuga on 4€, kalmaar 3€ (kõik broneeritud)

a juba mainis esimese lauariistade paari peale, et komistades on võimalik nuga unearterisse või kahvel kägiveeni kukkuda, aga ma loodan siiralt, et temapoolne hirm on asjatu (härra nuga ja proua kahvel on siiski küllaltki nürid)
kassid 3€, hirved 3€, käärid 5€ (kõik broneeritud)

kõik ehted on väga kerged ja õhukesest materjalist. ma loodan homme veel teha!

23 March 2011

la valse des adieux


you are not alone

kevadvaheaeg. kurbuse ja mälestuste aeg. eelmise aasta tunnid meenuvad piisavalt tihti ja liiga selgelt, endalegi aru andmata on mu mõtted juba tartu kohal, rändamas sealsetel tänavatel koos tolleaegsete tunnetega. aegadest, millest mitte miski pole enam tänaseks säilinud

sõbrad teevad sisseastumiskatseid ja mul on nii imelik mõelda, et kolme nädala pärast lüüakse meile lõpukella

kõik ongi läbi ja lõppenud. kooli koridorid jäävad tühjaks ja varasuvine ootus vallutab linna ning igaühe kotti tekivad kevadised suitsupakid ning riietel hõljub (eba)meeldiv sigaretilõhn

tänane sütitas nii palju ebakindlust, nagu ma jookseks liiga kiiresti enda valitud rada pidi, mis ei ole veel valmis kantud ning tulevasest teest on ees vaid kiviklibu ja loomata jooned, mis tulevikku viivad

ühe korra olen ma juba kunstile ei öelnud, kas ka seekord?
tänane nagu ütleks, et jah

22 March 2011

my mom is a fashionista

ei, muidugi ma ei maga vaheajal. kindlasti mitte kell kaheksa hommikul. otse loomulikult oskan ma kohe mõne sekundiga emale seletada, kuidas internetist kõrvarõngaid tellida. muidugi.
(kas ta tööd ei peaks tegema, selle asemel, et ebays ringi kolada???)

18 March 2011

pictures


ehk siis väike näide sellest, mis järgmine nädal juhtub (:

franky


skins season 5 finale 

13 March 2011

2000-2011


2. klass, milleeniumiaasta. lütseumi pailaps. esimene pink keskmises reas. leopardimustriline peavõru. esimesed prillid. uus ja põnev kool. tulevikulootused ja unistused presidendiametist.


2005. aasta, tehtud viru keskuse ees. arvatavasti oli tegemist mingi järjekordse foorumi kokkutulekuga. pildilt pole küll näha, aga mul oli siis tukk ning umbes õlgadeni juuksed. lemmikbänd: vanilla ninja.


2006. tegelesin aktiivselt rollimängudega ning kõik oli täis lilli ja liblikaid. õppisin plokkflööti mängima. proovisin mingis linnahalli etenduses osaleda, aga nad läksid pankrotti ja sellest ei tulnud midagi välja. sain tuttavaks vintsuga. värvisin ema suureks meelehärmiks juuksed siniseks. esimene suudlus millalgi 2006 augustis. septembris värvis ema mu juuksed uuesti blondiks.


2007 varakevad. riidekapp hakkas tasapisi saama lapselikke gooti mõjutusi. sain vintsu sünnipäeval tuttavaks jokega, kellega me mõned nädalad hiljem ka käima hakkasime, haha. ta elas siis jõgeval, mis tähendas iganädalasi rongisõite eesti teise otsa ja tagasi. antud pilt on tehtud terry korraldatud jaapani-teemalisel filmiõhtul, kus ma riietusin harajuku-emoks ja värvisin oma juuste otsad roosaks. ema märkas alles mitu päeva hiljem. šokk oli õnneks väiksem kui sinise pea puhul.


2007 august. natuke enne kooli lõppu värvisin ma juuksed punaseks ning klassikaaslastel läks aega, enne kui nad aru said, et tegu on minuga. läksime millalgi suvel jokega väga sõbralikult lahku ja pärast seda oli väga mässumeelne ja vahva suvi. käisime kaisaga kogu aeg pildistamas, nimetades neid sessioone "cosplay'ks" ning lemmik hängimiskoht oli vana viimsi katlamaja.


2007 septembri lõpp äkki? külastasime jaapani restorani ami-ja'd (praegune sakura) ning aurutatud rätikud tekitasid palju segadust. tunnen praegu kunagistele töötajatele kaasa, et nad sellise lastekarjaga tegelema pidid. varsti pärast seda olime mina ja hannes koos.


2008. põdesin läbi raskekujulise kopsupõletiku ja läksin kohe pärast terveks saamist mere äärde pildistama.
samuti tähistasin suurejooneliselt oma 16. sünnipäeva. 


2008 septembris olid mul väga pikad ja terved juuksed, kahjuks pole neist nüüdseks enam midagi väga järel. :D


saabus tormiline 2009, veider VHK ja kummaline uus seltskond. värvisin esimest korda juuksed basmaga mustaks ja korraldasime minu juures emilia sünnipäeva, kuhu peeter mingil juhul tulla ei tohtinud. :D
samuti läksin hannesest lahku ning algas veel imelikum suvi.


korraldasime kolmanda jaapani mängu tartumaal kanni talus, mis oli igatpidi epic success ja sellest räägiti veel pärast pikka aega tagantjärele. pildil on neko, kellega ma alates oktoobrist mõned kuud koos olin ning selle lühikese aja jooksul valmisid ühed mu parimad kunstitööd.

 

david ja martin kolisid tallinnasse elama ning pärast septembrikuu scavenger hunti oli meil vahva seltskond, kuhu lisandus ka emilia ning me tegime igasuguseid toredaid asju, alustades riisipere mõisa külastamisest ja lõpetades pannkookide küpsetamisega.

 

2010 algus. jõulud lõppesid võrdlemisi õnnetult, ent uus aasta sai vastu võetud tartus koos kunstikooli õpilastega ja sealt said alguse paljud suured muutused. hakkasin üle tüki aja jälle aloga suhtlema (ja veidi hiljem ka käima), ostsin oma esimesed läätsed ja värvisin juuksed väga-väga punaseks.

 

eksperimenteerisin erinevate soengutega ning kandsin mõnda aega rohke juukselaki abiga pooltukka. kahjuks ei näinud see eriti hea välja ning mõne aja pärast lõikasin ma endise tuka tagasi. 
parempoolne pilt on tehtud helina sünnipäeval ja sealt näeb natuke rohkem, millised juuksed mul olid. lasin dianal neid värvida ja juustesse tekkis blondeerimise käigus erkpunane kast, mis ei tahtnud värvides kuidagi ära kaduda. samuti ostsin ma endale zeniti kaamera.


- I KISSED A GIRL AND I LIKED IT - 


läksin alost lahku ning lõikasin suure osa oma juustest ära, peamiselt just külgedelt. eesmärgiks oli juunis endale poisipea teha ning see oli nagu esimene julguseproov, kuna ma polnud kindel, kas ma saan millegi sellisega üldse hakkama. kandsin juukseid kogu aeg kinniselt ning olin veendunud, et nad on lahtiselt väga rõvedad. noh, tegelikult olidki. :D


9. mail oli steni juures pidu, mille dresscode oli "kõige jaburamad riided, mis kapis on". ma panin selga roosa kleidi ja võrgutasin ära liiga suure koguse tumedat rummi, mis lõppes kellegi murule natuke ebameeldivalt. hihi.
pärast seda pidu küsisin ma henrikult peetri msni (ta oli ka seal) ning... ei rääkinud nädal aega sõnakestki. :D seda kuni muuseumiööni, kuhu ma pidin algselt minema oma sõpradega, aga juhtus hoopis nii, et ma veetsin õhtu koos oma klassivendadega.


22. mail kutsusin ma peetri linna, eesmärgiga ta kuhugi deidile vedada, aga me saime linnas hoopis hansuga kokku ning nautisime loodusmuuseumi hoovi suvises soojuses kergemat alkoholi. pärast seda läksime me kolmekesi minu maja katusele, tegime vesipiipu ning sõime šokolaadikooki. ja see päev on ka meie nn "ametlik" kuupäev, haha. :)


korraldasin kogu suve enda juures väga palju meeldejäävaid pidusid ning mu läpakale aeti kokteil peale, mistõttu ta mõned nädalad hiljem ekraani igavesele unele saatis.
jaanipäeva veetsime koos karoliine ja peetriga muhumaal minu maakodus. öösel läksime me kahekesi mööda täiesti tühja maanteed jalutama, lamasime keset jahedat asfalti ja jooksime kastemärgadel põldudel.


ostsin endale juuksepikendused!
(mida ma enam kunagi pärast seda ei kandnud, lol)
samuti värvisin juuksed roosaks, kasutades selleks venelaste toonivat palsamit love.
tähistasin oma 18. sünnipäeva veelgi meeletuma peoga.algas 12. klass ning varsti pärast 2011. aasta esimeste nädalate möödumist tegin ma otsuse, et minust saab nüüd plaatinablond tibi. vahepeal olid mu juuksed juba pruuniks värvitud, kuna liiga tülikas oli pidevalt punaseks värvida ja mulle ei meeldi üldse vhk peeglid, mis tekitavad alati tunde, et sul on halbade juuste päev. 

blondeerimine ei läinud muidugi nii edukalt nagu plaanitud ning valgete juuste asemel olid mul hoopis oranžid, mida ma üritasin omakorda päästa hästi ashy tooniga, aga välja tulid hoopis hallikasrohelised juuksed, mis nägid pehmelt öeldes võikad välja. pärast seda blondeerisin ma väga tugeva blondeerijaga.


2011, kevad läheneb, uued valikud on õhus ja tulevik on nurga taga. ma ei saa garanteerida, et ma tean täpselt, kes ma viie aasta pärast olen. gümnaasiumi lõpp on kohe-kohe käes ja sellega kaob suur osa inimesi, kellega ma praegu igapäevaselt suhtlen. 

kaalumistulemused on iga nädalaga järjest rõõmustavamad. tööd on piisavalt, võib-olla isegi natuke liiga palju.  gooti stiiliga on tänaseks kõik läbi ning ainsad meenutused on lipsudega seelik ja korsetid kapi põhjas (mis tuletab meelde, et ma peaks nad vist ära kinkima, kuna ma ise nii kui nii ei kanna). palju fotograafiat. väga palju. hakkasin tomateid sööma ja õppisin muna keetma. ainult mõned nädalad veel. siis on kõik läbi. igaveseks. siis on aega raamatutele ja muusikale ja kunstile. aega endale.

12 March 2011

swansoleks võinud paremini minna ning j vanemad võiksid vähem oma lapse haigestumist karta, aga muidu oli vist täitsa ok isegi. oli paremaid ja oli halvemaid pilte, kokku ligi 1 gb materjali

8 March 2011

great minds think alike

täna oli esimene päev, kui ma üle tüki aja end jälle kaalusin ja tulemus oli palju parem kui enne;
ma sain endale uued saapad (mis tõestas seda, et petsil on väga hea saapamaitse);
kapp on jälle toitu täis ning näljasurm vähemalt aprilli alguseni edasi lükatud;
laupäeval on pildistamine ning mul on päris oma creative team 


- esmaspäeval ma koolis ei käinud ning p tuli õhtul koju ja tõi mulle kimbu pajutibusid. nii armas temast seda meeles pidada. ^^ need on siiamaani väga pehmed ja helehallid, just õiged kevade värvi!


- siin on väike screenshot mu praegusest tööst, tegemist on mu elu esimese küborgiga (?), idee tuli suht juhuslikult. saatsin kliendile ka, talle täiega meeldis, kuigi tema kavand tuleb vist teistsugune, aga minu plaani järgi lähevad küborgi seljast juhtmed seina külge ning tooli peale tuleb kass, ka vaatamas üles lakke, ning pildi pealkiri oleks "great minds think alike". 

- laupäeval peaks olema pildistamine, aga ma olen eesti postis väga pettunud, kõik ll-i pakid tulid kohale, aga minu omadest (samal päeval tellitud) mitte ükski :s mis tähendab võib-olla seda, et ma ei saa pildistamise jaoks musti sulgi ja see omakorda tähendab suuremat vaeva meikarile, kes peab need millegagi asendama. ja siis poleks shoot enam pooltki see, mis ta olema peaks :(


- sattusime täna ns kinga, kuna p vajab hädasti uusi talvesaapaid ning seal on kuni kolmapäevani kõik jalanõud -60%. meestejalatsitest olid müügil ainult kingad ning me pidime juba peaaegu ära jalutama, aga siis nägin ma neid saapaid ning sametine must seemisnahk ja õrnad elegantsed kaunistused ütlesid kõik. n.n

- mitte et kuskil eestis oleks kunagi müügil selliseid saapaid, nagu ma tegelikult tahaks... ainult aasias müüakse ja need on liiga väikesed mulle. ei viitsi väga kuhugi stockholmi sõita ainult kahe jalanõu jaoks :s


creepy eyes ftw! :3

4 March 2011

sir you will have a problem

tüdruk, kes keeldus mulle mõni aeg tagasi modelliks tulemast oma häbelikkuse tõttu ning "suutmatusest kaamera ees käituda", pani just paari tunni eest facebooki väga ilusa seeria fotosid, kus tal eelmainitud probleeme eriti ei paista olevat

veits...nõme lihtsalt


ilmselt pole ma veel piisavalt hea

3 March 2011

braids and lace


kas keegi oskab sellist patsi teha? modell on olemas, pikkade blondide juustega.
(ehk siis miljon shooti ideed jälle, haha)

2 March 2011

white swan / black swan


nii fucking vihane, väsinud ja pettunud endas
mitte miski ei lähe nii nagu plaanitud
kõik on hästi halvasti