14 June 2012

art sicknessme and m decided to visit the art museum of estonia (also known as kumu). although we spent most of the time laughing at silly historical paintings and choosing the prettiest picture frames, we were both really impressed with the final exhibition on the 5th floor, the speed of darkness and other stories. it's a lighting art exhibition and we ended up filming each other with one of the pieces (hoping to post them here in a few days or so!).

definitely one of the best things i've done in a while.

6 comments:

elx said...

kumus ei tohi pilti teha ju :'D

Siiri said...

väga piinlik, me tegime täiega palju ja töötajad ei öelnud ka midagi. :D

mil said...

minu omad on alles ilmutamisel. Ja kusjuures märgist loen ma välja:ära tee välguga pilti. Välguga ei teinud.

Tõsi, viies korrus oli hea. pimedusekiirus on lingvistliliselt ka nii ilus pealkiri.

Anonymous said...

KUMUs üldiselt võib teha pilti, kuid igal juhul mitte välguga.
Samas tuleb arvestada, et seal on sageli ka selliseid näituseid, kus igasugune pildistamine on keelatud. Seepärast tuleb vastavatesse märkidesse suhtuda suure tähelepanuga.

elx said...

siis kui mina käisin, ei tohtinud. a ma käisin ka mingil vene superkunstnike omal, niisiis vb oli see lihtsalt seal : D

Sillu said...

Ma pooleldi elasin viimase aasta KUMUs, sest EKA kaardiga sai seal tasuta käia. Sai paljajalu käidud ja põrandal lebatud ja keegi ei öelnud midagi. Ainult üks kord sain suure koti pärast riielda.
Ja see kolmanda korruse graafika on tõesti hea. Kuidagi...apokalüptiline minimalism. Kuraator on ka suutnud nende vaheseintega sellise labürindis ekslemise luua ja taustaks kõlav film lisab seda sürri tunnet.