26 June 2012

pink hair?


i found some temporary hair dyes at a second hand shop and decided to try them out on my own hair before using them on a photoshoot - and this is what i got! i'm extremely happy with the pink shade and i'm seriously considering dyeing my hair this colour. what do you think? :3

6 comments:

A.A. said...

Tee ära.

jax wilson said...

yes, yes! :3

Anonymous said...

Mees, oled sa kukkunud? Roosad juuksed? Sa oled kahekümne friggin aastane ja üritad saada esiteks tööle, teiseks ülikooli. Kujutad sa ette ka, mis mulje sa jätad kui sa faking roosa pahmakaga jalutad mingile vestlusele?

k said...

god i love anons. :') juuksevärv on muudetav & fleeting, i'm sure employers won't pay that much attention (eriti kooli sisseastumisel) that said i'm still team blonde

Anonymous said...

I take it, Sa pole eriti mitmetel töövestlustel käinud? (pean siiski silmas praegu kohtasid, kuhu saamise nimel tuleb ka pisut pingutada)

k. said...

Jah, Siiri, meie vapral anonil on õigus... Sest kui sa korraks suveperioodil ikka pea ära värvid, siis selliseks sa jääd ka. 4eva! 20-aastane on ikka selline vanus, et peaks hakkama mõtlema juba sellele, kuhu vanadekodusse ennast broneerida.

Ühtlasi jääd sa vanatüdrukuks, sest ükski mees sind ka ei taha. Töötegemise võid ka ära unustada, sest Eestis pole ühtegi kohta, kus oleks vähegi vabameelsem seltskond. Eriti, kuna ma tean, et su suurim unistus on töötada presidendi juures.

Ja kool... See on juba ammu teada, et ülikooli ei pääse need, kelle huulepulgatoon ei sobitu kokku nende kingadega. Head õpitulemused, potentsiaal ning tahe midagi ära is so last summer!


Cheers!

- 24-aastane värvipea, kes töötab nii teatris kui ka ajalehes ning sai tanksaabaste ning leekivate juustega lausa ülikooli sisse.