8 October 2013

whisper
i saw her photos on flickr more than a year ago and thought back then, "i would love to photograph her". but i never had the courage. now i sort of re-discovered her and actually asked her to have a shoot together.

liisa is an amazing photographer herself - http://www.liisaharmson.com

photography by siiri kumari
model is liisa härmson
makeup by maret ubaleht
assisted by jaan kristjan utno (behind the scenes film coming soon!)
shot at viru raba

6 comments:

Anonymous said...

holy shit, silmad!

denise rexhall said...

wow, these are amazing! love the colours and she's really beautiful too :)

http://enchantednebula.tumblr.com

Kriss said...

Aaah, Liisa! Olen mitu-mitu aastat juba ta fotosid stalkinud ja imetlenud... Imekaunis fotoshoot, paistab, et fotograafina teab ta väga hästi, mismoodi huvitavalt pildile jääda :)

Kelluke said...

Ma lihtsalt armastan su pilte! Need on kõik nii ilusad ja maagilised, et lihtsalt jääkski neid vaatama, neis on midagi, mida igast pildisat vabalt ei leia! Ülilahe lihtsalt!

Kelly

http://thekelluuu.blogspot.com/

Elina said...

ma ei või no krt sa oled jumalaks kasvanud (ja justnimelt KASVANUD, ainsa lootusena mu elus, et fotograafiks lihtsalt ei sünnita), sest see pildiseeria paneb mind tahtma patja karjuda (samal ajal neid pilte kallistades)

lihtsalt wowwowow. mis objektiiviga tegid? (tundub vähe teistmoodi olevat :D) ja millal esimesed raw-s tehtud pildid tulevad? või on kohal juba?

ja maret on ka päris pagana suurepärane. ja noh, liisa härmsonist ma ei julge üldse rääkida. j-u-m-a-l-i-k

Siiri said...

hei elina, see on 50mm f1.8. tal on omad head ja vead - alustuseks on tegu väga lärmaka objektiiviga (samas, äkki on see lihtsalt mulle harjumatu, kuna aastaid manuaaliga pildistatud). teiseks on tal aeg-ajalt probleeme autofookusega, nt fokusseerib taustale, mitte pildistatavale objektile. see võib muidugi olla kaamera viga, vaja üle kalibreerida jne. aga mänguruumi on rohkem, kuna ma ei pea enam nii kaugele minema nagu 135mm jupiteri puhul :D ning see on jah, piinlik tunnistada, mu esimene seeria, mis on täiesti rawis pildistatud...

me kõik täname positiivse tagasiside eest! ;)